UMĚNÍ VYTVÁŘENÍ PRODUKTIVNÍCH VZTAHŮ

Tvoje cesta k fungující síti vztahů a efektivním výsledkům

Přihlas se na workshop Umění vytváření produktivních vztahů – osobní trénink, kde se naučíš a natrénuješ jak efektivně budovat pracovní vztahy, jak je rozvíjet a jak z nich vytěžit maximum. Nauč se vést lidi v týmu, budovat dlouhodobé vztahy, předcházet a řešit konflikty. Přestaň tápat, střílet naslepo a vytěž ze vztahů maximum!

Řekl bych, že...

 • Jsi expert, odborník a tvůj produkt je opravdu kvalitní
   
 • Nepotřebuješ vysvětlovat, že prodej je základní dovedností každého podnikatele
   
 • Nebaví tě klienty přesvědčovat a z navolávání studených kontaktů se ti dělá špatně
   
 • Prodáváš spíše náhodně, bez rozmyslu a spoléháš, že lidé půjdou za tvojí energií
   
 • Slýcháš spoustu porichůdných názorů na prodejní taktiky, ale nikdo ti neřekl, jak na prodej prakticky
   
 • Už máš dost zaručených taktik, chceš si vytvořit message tak silnou, že se bude šířit i bez tebe

Co kdybys místo toho...

 • Věděl/a, jak udržovat kontakt s těmi, co ví či mají vliv. Se soupeři i spojenci, s nositeli trendů. A všechny uměl/a zaujmout.
   

 • Naučil/a obklopovat silnými lidmi, kteří mají vliv.
   

 • Naučil/a nacházet lidi, na které se můžeš spolehnout.
   

 • Věděl/a, jak mluvit s kýmkoliv bez zbytečných iluzí a očekávání.
   

 • Věděl/a, jak zaujmout spřízněného klienta! Víš, že tvoje práce má velký dopad, jsi expert ve svém oboru a zasloužíš si větší pozornost!
   

 • Měl/a zásobu inspirace pro svůj obsah a nemusela se strachovat “co budu postovat zítra”. Už se odmítáš plácat v nejistotě a neustále řešit, “co budu prodávat příští měsíc, abych vyšla”
   

 • Prodával/a s čistým štítem a se vztyčenou hlavou. Vědět ke komu mluvíš a osvojit si principy prodejní komunikace, která ti umožní vystoupit z řady bez prázdných frází

Kdo jsem?

Moje jméno je Jarda Homolka a jsem trenérem rozvoje osobnosti, profesionální sparring partner a autor nekonvenčního systému vzdělávání #PREDATORCODE.

Kouč reprezentantů ČR v bojových sportech. Cestovatel.

Všechno, o čem mluvím, testuji na sobě.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Phasellus et lorem id felis nonummy placerat. Etiam dictum tincidunt diam. Nullam faucibus mi quis velit. Etiam posuere lacus quis dolor.

Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Etiam dui sem, fermentum vitae, sagittis id.

Etiam dui sem, fermentum vitae, sagittis id, malesuada in, quam. Mauris tincidunt sem sed arcu. Nullam rhoncus aliquam metus. Etiam egestas wisi a erat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Phasellus et lorem id felis nonummy placerat.

Chceš se to naučit?

Představuji ti workshop

Umění vytváření produktivních vztahů

 • Skupinový program, kde se naučíš, jak pracovat na svých pracovních vztazích.
 • V rámci workshopu tě bude čekat trénink technik ve dvojicích, individuální testy a kvízy, soutěž
   
 • Protože vím, že informace není transformace, veškeré know-how, které se dozvíš ihned natrénuješ.
   
 • Tohle není jen další kurz. Tohle je nejpraktičtější tréninkový program pro budování efektivní sítě vztahů. Nebudeš muset tápat, zda jsi vše pochopil/a správně. Ihned dostaneš zpětnou vazbu a zjistíš, co ti v tvém záměru chybí, co naopak přebývá a co můžeš ještě hlouběji specifikovat.

Tvoje síť vztahů ve 3 krocích

1. Reviduj svojí síť vztahů

Zjisti, jaká je tvá aktuální síť vztahů. Sepiš si, s kým jsi v kontaktu, jak je pro tebe důležitý a jak má k tobě blízko. Ohodnoť si každý vypsaný vztah z hlediska pevnosti vazby a užitnosti pro své cíle.

2. Staň se bezpečným partnerem

Chovej se podle svých hodnot, což by měly být zároveň hodnoty, které vyžaduješ od druhých. Buď spolehlivý a disciplinovaný.

3. Udržuj a pečuj o své vazby

Nauč se starat o lidi ve své síti vztahů. Udržuj s nimi kontakt tak, aby vztah časem neslábl a nevyprchal. Nauč se bezpečně řešit konflikty a nejlépe jim předcházej.

Co všechno je součástí workshopu?

Program workshopu se skládá ze 4 modulů

 1. Mistrovství v orientaci - typologii lidí a jak s ní pracovat Řídící typ, Expresivní, Praktický, Analytický…
 2. Mistrovství v (prvním) kontaktu
 3. Mistrem Osobní značky… jaký vytvořit a zanechat dojem
 4. Mistrem v Partnerském 1:1 přístupu to k tomu popisu programu

Workshop je proložen tréninkem vyučovaných technik


Vytvoříš si záměr přesně pro svůj současný stav, který si popíšeš a budeš přesně vědět, co s tím


Dostaneš jasný techniky, jak pokračovat po workshopu v budování sítě produktivních vztahů

Co o workshopu říkají moji klienti?

„Systém vzdělávání Jardy Homolky rozvíjí devět klíčových osobnostních disciplín. Jeho přístup je komplexní a originální díky tomu, že dává do souvislostí poznatky a zkušenosti z nejrůznějších oborů. Jarda pomáhá uspět lidem v dnešním hyperkonkurenčním světě. Dělá z nich silné kooperující lidi zaměřené na výsledek.“

Michal Hrabánek
Head of Škoda Motorsport

„Pokud hledáte esoterické povídání o tom, co kdyby, tak jste na špatné adrese. Pokud se naopak chcete někam posunout, nebojíte se podívat do zrcadla a s tím, co vidíte jste ochotni něco dělat, potom Jarda ten, kdo vám pomůže, abyste si pomohli. Upřímně, napřímo a bez kroužení kolem horké kaše s občasným provokováním, které vás bude nutit upevnit si vlastní názor a postoj. Pochopení a soucit najdete všude. U Jardy najdete výzvu se sebou pracovat. Berte nebo ne.“

Petr Mára
Tech optimist

„Vysoce hodnotím jak formu a obsah školení, tak autentickou profesionalitu v osobnosti Jardy Homolky. Tréninky jsou koncipované netradičně, vymykají se dosud zažitým formám vzdělávání a kolegové tak vnímají vysokou kvalitu a přínos jak v pracovní, tak v osobní rovině. Účastníci tréninků velmi pozitivně hodnotí originalitu, dynamiku, věcnost, jasnou orientaci na cíl a výsledek. Každý tréninkový den je cestou ke koncentraci jejich síly a odhodlání – cestou, která vede k úspěchu.“

Denisa Petrusková 
Specialista vzdělávání - skupina Generalli

Když si to shrneme...

Obsah

Den nadupaný praktickými informacemi

Praxe

Trénink technik ve dvojicích, individuální testy a kvízy, soutěž

Síť vztahů

Získání kontaktů a propojení se s podobně smýšlejícími, úspěšnými lidmi

Kdy?

5. dubna 2024 od 09:00 do 16:00

Kde?

Hotel Ibis, Plzeňská 14, Praha

Za kolik?

10.000 Kč bez DPH

Možná ti teď běží hlavou

Jardo, viděl/a jsem už desítky webinářů a on-line kurzů, byl/a jsem na několika přednáškách, ale nic z toho mi nepomohlo...

Odpověď:
Nepotřebuješ víc teoretických informací. Nepotřebuješ víc důkazů prostřednictvím vědeckých studií. Potřebuješ techniky a postupy, ověřené praxí, těžce vyzkoušené a vybojované, které pomohly tisícům našim absolventů k jejich profesnímu i osobnímu úspěchu!

Reference klientů

„Pan Homolka není aktivní jenom v oblasti koučování, ale také v oblasti sportu a jiných odvětvích. Toto propojení nabízí nový náhled na dnešní turbulentní dobu. Přinutí člověka zastavit se, rozhlédnou se kolem sebe, stanovit si priority a nadefinovat kroky jak dosáhnout stanovených cílů. Spolupráce s Jardou Homolkou je výjimečná.“

Jaroslav Kasl
Head of Quality Management vehicle production MB I, Škoda Auto a.s.

Ve své mangerské pozici mám někdy pocit jako fotbalista, který zahrává přímý kop. Rozeběhne se a vší silou kopne do míče. Po odkopnutí se otočí a jestli padnul gól zjistí až podle reakce spoluhráčů. Sám nevidí jak míč do branky zapadnul, jestli, byl brankář blízko, jestli tu ráno někdo usměrnil nebo dokonce dorazil. Ví, že dal gól, ale jak se zlepšit, když neví, co všechno se stalo? A tuhle práci pro mě dělá Jarda. Neradí mi jak kopnout do míče, jen mi říká, jak to dopadlo, co se dělo a nechává na mně se z té situace poučit. Nesmírně cenná a otevřená zpětná vazba, kterou ve firmě managerovi takhle upřímně málokdo poskytne.
 
Děkuji Jardovi, za to že mě poslouchal, když jsem to potřeboval a za to, že mi dal ránu (nikdy však pod pás), když jsem si myslel, že to nepotřebuju.

Martin Bajan
Manufacturing General Manager, Aoyama Automotive Fasteners Czech, s. r. o.

„Kurzy #PREDATORCODE jsou jasnou formulací našich živočišných instinktů, které nás vedou za vítězstvím, nebo prohrou. Záleží na nás, jakou cestu si vybereme... predátor Jarda Homolka pomůže rozvinout dravčí instinkty a naprogramovat je těm, kteří mají pocit, že jim dnešní civilizovanost instinkty přidusila. Těším se na další inspiraci v džungli #PREDATORCODE.“

Jaromír Mašek
Zakladatel a ředitel Fincentrum Reality

Představ si, že...

Neznáš pocit zklamání z toho, že někdo udělal něco, co jsi od něj opravdu nečekal.

V tom nezůstáváš nikdy sám.

Nikdy se netrápíš tím, jak na tebe lidé reagují, když jste společně dosáhli potřebného výsledku.

Nemusíš hledat toho správného člověka se správnou kompetencí, když ho zrovna potřebuješ

Můžeš být v klidu bez obav, že tě kolegové nepodrží, když to budeš potřebovat

Dokážeš dotáhnout do konce projekt a cítíš hrdost na celý tým, protože táhli za jeden provaz

Nejčastější otázky k workshopu

Přednášek o vztazích je hodně, jak se tento workshop liší od ostatních?

Tento workshop není žádné prázdné žvanění o teorii a o vědeckých studiích. Vychází z praktických a léty ověřených technik a pomůže ti ujasnit si svoje priority, nasměruje tě k tréninku technik, které učí a nakopne tě k akci.

Mohu se zúčastnit workshopu, když jsem neabsolvoval/a předchozí disciplíny?

Toto není problém. Na začátku dne si povíme krátce o celém systému Predatorcode a uděláš si základní představu. Znalost předchozích disciplín je výhodou, ale není podmínkou.

Potřebuji mít před workshopem připravený nějaký záměr?

V průběhu celého dne budeš mít možnost se zamyslet nad svou sítí vztahů a pomocí praktických otázek a cvičení přijdeš na to, co je tvým aktuálním úkolem A1, který potřebuješ vyřešit, abyses se posunul/a efektivně dál. Z workshopu si odneseš nejen záměr, ale i další kroky, jak pokračovat.