Systém #PREDATORCODE

pro život i profesi realitního makléře

Přijďte si poslechnout moderované povídání o nekonvečním systému výcviku osobnostních disciplín. Dozvíte se, jakou cestou v sobě rozvinout přirozenou dravost nejen ve vaší profesi, ale i v životě. Celý systém vám představí jeho autor Jaroslav Homolka. Rozhovor povedou Jakub Jiránek a Zbyněk Chochola.

čt 18. ledna
15:00 - 17:00

Kapacita
40 posluchačů

Pod Třešní
Kladno

O čem je

#Predatorcode?

Systém je postaven na 9 základních oblastech. První část z nich z vás udělá člověka, který ví, co chce, a umí toho disciplinovaně sám dosáhnout. Druhá část rozšiřuje pole působnosti tohoto jedince za hranice, kam už sám nedosáhne. Poslední část to vše spojuje klidem zkušeného dravce a pomáhá mu vybudovat další generaci. To vše v oblasti jak profesní, tak soukromé.

Oblasti

Sebedisciplína

Predátor koncentruje úsilí na dosažení svého cíle. Umí své akce dobře načasovat. Neodkládá neatraktivní, nepříjemné činnosti na později. Plní své závazky vůči ostatním i sobě samému. Je spolehlivý.

Informace

Predátor má kvalitní informace o lidech, které potřebuje pro dosažení svých cílů. O spojencích i soupeřích. Rozezná, které informace jsou významné, které může vypustit i které mu zatím chybí.

Vztahy

Predátor udržuje kontakt s těmi, co ví či mají vliv. Se soupeři i spojenci, s nositeli trendů. Všechny umí zaujmout.

Vliv

Predátor si systematicky buduje síť profesionálních vztahů, má se vždy na koho obrátit a umí být atraktivním partnerem pro klíčové lidi. Umí využít motivaci soupeřů k dosahování cílů vlastních a motivací spojenců k dosahování cílů společných. Má vliv na ty, kteří mají vliv.

Příležitosti

Predátor rozpozná každou příležitost. Nenechá si žádnou výhodnou šanci utéct. Jedná vždy a dřív, než ostatní.

Řešení

Predátor dosahuje s obyčejnými nástroji neobyčejných věcí (výsledků). Cílem jeho kreativity je konkrétní výsledek - řešení = zisk. Je to praktická kreativita.

Rozhodování

Predátor je rychlý a snadno rozhoduje - jeho rozhodnutí teď má větší cenu než šance v budoucnu. Rozhodnutí je pro něj znakem blízkého zisku (kořisti). Umí kdykoliv rozlišit, o čem rozhodovat - jak a kdy, a o čem ne. Ví co chce a jak toho dosáhne.

Vytrvalost

Predátor je vždycky připravený na "víc kol”, ale umí skórovat už i v prvním. Odolává stresu a zátěži. Chyby a neúspěch bere jako zpětnou vazbu. Opakovaně překonává překážky. Akceleruje v koncovce.

Klid dravce

Predátor expanduje. Protože si udrží nadhled v jakékoliv situaci. Protože se dobře koncentruje. Protože ovládá emoce své i ostatních.
Protože důvěřuje svým schopnostem, které ověřuje na výsledcích, kterých dlouhodobě dosahuje.

Odpolednem vás provedou

Jakub Jiránek
Moderátor

Jaroslav Homolka
Trenér v oblasti rozvoje osobnosti

Zbyněk Chochola
Moderátor

Kdo je Jarda Homolka?

Trenér osobního rozvoje

Jarda má za sebou více než 30 let praxe s rozvojem osobnostních kvalit a kompetencí leaderů a manažerů, obchodníků, specialistů, pracovníků supportních pozic, vlastníků firem, a to v reálném tržním prostředí.

Cestovatel

Pravidelně vyráží na motorce nebo v obytném voze na dlouhé cesty, např. na jedném motorce ve dvou 12.000km přes blízký východ.

Sportovec a kouč

Koučuje české reprezentanty bojových sportů. A je spoluzakladatel a předseda SKS Arény Kladno, která v lednu 2023 oslavila 20 let existence.

Jak přestat kňourat, nenechat se sežrat a vzít si od života nejlepší kus.

Místo konání

Pod Třešní
Ctiborova 1837
272 01, Kladno

Parkování

Parkovat je možné pohodlně v blízkém obchodním centru - Central Kladno

Kontaktní osoba

Pavel Jiránek
tel.: +420 776 632 447
e-mail: pavel.jiranek@teamgro.com

Přednáška mě zajímá, podržte mi místo