CO O MNĚ ŘÍKAJÍ MÍ KLIENTI?

Petr Mára
Tech evangelist, Apple Trainer

Pokud hledáte esoterické povídání o tom, co kdyby, tak jste na špatné adrese. Pokud se naopak chcete někam posunout, nebojíte se podívat do zrcadla a s tím, co vidíte jste ochotni něco dělat, potom Jarda ten, kdo vám pomůže, abyste si pomohli. Upřímně, napřímo a bez kroužení kolem horké kaše s občasným provokováním, které vás bude nutit upevnit si vlastní názor a postoj. Pochopení a soucit najdete všude. U Jardy najdete výzvu se sebou pracovat. Berte nebo ne.


Martin Vopat
Ředitel odboru pojistného a správy pohledávek ve VZP ČR

Kurzy #PREDATORCODE navštěvuju především proto, že ačkoliv Jarda říká někdy to, co jiní školitelé, říká to tak, že tomu rozumím. Nedávno jsem četl doporučení od T. Snydera „nepoužívej fráze, přemýšlej o tom, co říkáš“. To pro mě zosobňuje Jarda Homolka a celý #PREDATORCODE.


Cyril Mráček
Top obchodník Česká pojišťovna a.s.

Jarda Homolka je profesionál a #PREDATORCODE je ideální pro lidi, kteří nechtějí zbytečně motivovat, ale chtějí jít prakticky za svým cílem.
S nohama na zemi. Maximálně doporučuji.


Jaromír Mašek
Zakladatel a ředitel Fincentrum Reality

Kurzy #PREDATORCODE jsou jasnou formulací našich živočišných instinktů, které nás vedou za vítězstvím, nebo prohrou. Záleží na nás, jakou cestu si vybereme... predátor Jarda Homolka pomůže rozvinout dravčí instinkty a naprogramovat je těm, kteří mají pocit, že jim dnešní civilizovanost instinkty přidusila. Těším se na další inspiraci v džungli #PREDATORCODE.


Matin Bajan, Manufacturing
General Manager, Aoyama Automotive Fasteners Czech, s. r. o.

Ve své mangerské pozici mám někdy pocit jako fotbalista, který zahrává přímý kop. Rozeběhne se a vší silou kopne do míče. Po odkopnutí se otočí a jestli padnul gól zjistí až podle reakce spoluhráčů. Sám nevidí jak míč do branky zapadnul, jestli, byl brankář blízko, jestli tu ráno někdo usměrnil nebo dokonce dorazil. Ví, že dal gól, ale jak se zlepšit, když neví, co všechno se stalo? A tuhle práci pro mě dělá Jarda. Neradí mi jak kopnout do míče, jen mi říká, jak to dopadlo, co se dělo a nechává na mně se z té situace poučit. Nesmírně cenná a otevřená zpětná vazba, kterou ve firmě managerovi takhle upřímně málokdo poskytne.
 
Děkuji Jardovi, za to že mě poslouchal, když jsem to potřeboval a za to, že mi dal ránu (nikdy však pod pás), když jsem si myslel, že to nepotřebuju.


Denisa Pazderová
Specialista vzdělávání skupina Generalli

Vysoce hodnotím jak formu a obsah školení, tak autentickou profesionalitu v osobnosti Jardy Homolky. Tréninky jsou koncipované netradičně, vymykají se dosud zažitým formám vzdělávání a kolegové tak vnímají vysokou kvalitu a přínos jak v pracovní, tak v osobní rovině. Účastníci tréninků velmi pozitivně hodnotí originalitu, dynamiku, věcnost, jasnou orientaci na cíl a výsledek. Každý tréninkový den je cestou ke koncentraci jejich síly a odhodlání – cestou, která vede k úspěchu.


Libor Janíček
Jednatel 3BComputer, s.r.o.

Po prvním Jardově kurzu jsem byl jak v Jiříkově vidění. Pochopil jsem tvrdou realitu a to že za všechno ve firmě i v osobním životě můžu já. Vše ostatní jsou jenom výmluvy.

Fráze typu “kdo neřídí je řizen” a “ryba smrdí od hlavy” si připomínám každý den. Je neuvěřitelné kolik lidí žije ve “virtualiutě” - je to pohodlnější.
Po dalších Jardových workshopech se mi podařilo změnit zefektivnit řízení své vlastní firmy a s tím spojené zvýšit i zisk. Bolelo to, ale každé vystoupení z komfortní zóny bolí.Poznáte s kým můžete dál spolupracovat a s kým ne. Kdo jede na Vaše zdroje a kdo je s Vámi naopak tvoří.

Jeho kurzy, které jsou spíš interaktivní workshopy můžu jenom doporučit, i když věřím, že se najde skupina lidí, jejíž šálek kávy to není.
Je totiž opravdu těžké dodržovat závazky, neslibovat, co nemůžu splnit a stále se nevymlouvat.